Daha fazlasını bul

Hakkında
gyeon

Gyeon, otomobil detaylandırma meraklılarının ihtiyaçlarını ve profesyonellerin titiz ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı bir şekilde test edilmiş bir dizi üstün kaliteli ürün sunmaktadır. Gyeon’da, size en yenilikçi çözümleri sunmak, her zaman olağanüstü sonuçlar üretmek ve memnuniyetinizi sağlamak için hiçbir çabamız veya masrafımız yoktur.

Teknolojik olarak en gelişmiş ürünleri çok rekabetçi fiyatlarla sunmak bizim görevimizdir. Vaktinize değer veriyoruz, bu nedenle sürekli olarak yüksek kaliteli ürünlerimize ve yıllarca süren geliþtirme ve iyileþtirme ile edindiðimiz uzmanlığa güvenebilirsiniz. Size komple çözümler sunuyoruz, bu nedenle pazar lideri kaplamalarımız tüm gerekli aksesuarlarla ve resimli talimatlarla birlikte gelir, böylece en iyi sonuçları kolayca elde edebilirsiniz. Ürün yelpazemiz, net bilgiler ve tutarlı bir marka imajı sağlamak için üstün, özel tasarımlı ambalajlarda sunulmaktadır.

Memnun Müşteriler

1MLN

Bayiler

600+

Kıtalar

6

Ülkeler

80+

Kaliteli ürünler

100+

TARİH VE FABRİKA

Yeni bin yılın ilk yıllarından beri, otomobil bakım dünyasının kaliteli, teknolojik açıdan gelişmiş ve müşteri odaklı bir markanın eksik olduğuna inandık. Yıllar süren geliştirme, test etme ve en iyi malzemelerin aranması, 2012 yılında Gyeon Quartz'ın ilk kez ortaya çıkmasına neden oldu. Güney Kore'nin merkezinde modern bir tesiste yer alan marka, birinci sınıf seramik kaplamalarda pazar lideri olarak konumunu hızla belirledi. Yenilikçi bakım ürünleri geliştiren Gyeon, kullanıcı dostu özelliklerini ve son teknoloji ürünü ambalajı bir araya getirerek sektörde yeni seviyeler belirledi.

MİSYONUMUZ

Gyeon Quartz tutkumuzun bir sonucudur ve profesyonel araç detaylandırma endüstrisindeki yılların tecrübesine dayanmaktadır. Her bir kimyasal maddeyi şirket içinde geliştiren, formüle eden ve üreten bir şirketiz. Yelpazemizdeki her bir ürün kalite, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı açısından en iyi ürünü sunmak misyonumuz ile uyumludur. Kanıtlanmış sonuçları ve tartışılmaz kaliteyi garanti etmek için laboratuvardaki bilim adamları tarafından ve ayrıca pazara ulaşmadan önce işletmeleri profesyonel olarak ayrıntılı şekilde inceliyorlar.

Dünyadaki dağıtım ağımız

Distribütörler
& Uygulayıcılar

Dünya çapındaki dağıtım ve detaylandırma ağımız, otomobil bakım sektöründeki önde gelen toptancıların yanı sıra en gelişmiş teknolojilerde yetkin saygın detaylandırma uzmanlarından oluşmaktadır.