GYEON
FARKI

GYEON markası her zaman benzersiz olmuştur ve işinin her alanında kazanmaya istekli olmuş  ve araç bakım pazarının bir adım önünde olmak için sürekli çalışmaktadır. Tutkumuz ve tecrübemiz bizi bu yolda tutuyor. Asla taviz vermeyiz çünkü DNA’mızda var. Biz buna GYEON FARKI diyoruz.

MİSYONUMUZ

Hikayemizin en başından beri misyonumuz her zaman araç bakım pazarına ilham vermek ve geleceğini tanımlamak için yeni çözümler uygulamak olmuştur.Bu nedenle neredeyse her ürünü Güney Kore’deki kendi laboratuvarımızda ve tesisimizde geliştiriyor, formüle ediyor ve üretiyoruz. Detaylandırma işindeki en iyi bilim adamları ve uzmanların yardımıyla bu süreci derinlemesine araştırma, yoğun testler ve yaptığımız her şeyi geliştirmek için takıntılı bir arzu ile destekliyoruz. Bu tutumun sonuçları, kalite, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı açısından istisnai ürünlerdir.

fabrika

Ürünlerimizi Güney Kore'nin kalbinde kendi modern tesisimizde üretmekten gurur duyuyoruz. Tüm ürünlerimizi kendi bünyemizde formüle ediyor ve karıştırıyoruz. Geniş hammadde ve ambalaj rezervlerimiz ile hızla artan talebi karşılamaya hazırız. Personelimizin teknik bilgi birikimi ve deneyimini kullanarak, OEM müşterilerine kimyasallar sunarak markaları büyütme ve kendi özel formülasyonlarını sunma yetkisine sahibiz.

DAĞITIM AĞI

GYEON, son 10 yıl içinde faaliyetini 6 kıtada 90’dan fazla ülkeye genişletti. 700’den fazla Sertifikalı Bayi ağı ve 600’ün üzerinde bayi ile dünya çapında ürünler, hizmetler ve olağanüstü teknik destek sağlıyoruz.

Gyeonize
your business

Tüm distribütörlerimiz ve detaycılarımızla uzun vadeli ortaklıklar kuruyor ve geliştiriyor, işlerini genişletmelerine yardımcı oluyoruz. Bunu yalnızca en iyi GYEON ürünlerini ve aksesuarlarını sunarak değil, aynı zamanda müşteri hizmetleri departmanımız, akıllı telefon uygulamamız ve sosyal medya kanallarımız aracılığıyla yüksek kaliteli promosyon malzemeleri ve özel destek sağlayarak başarıyoruz.

bayiler
kıtalar
ülkeler
kaliteli ürünler

Neden Gyeon?

Olağanüstü. İstisnai, işte her zaman aklımızın ön saflarında yer alan kelimedir. Olağanüstü bir ambalajla sarılmış ve olağanüstü pazarlama, teknik destek ve dağıtımla desteklenen olağanüstü otomobil bakım ürünleri yaratmaya ve üretmeye çalışıyoruz.

sektör
geliştiricisi

Kendinizi yenilikçi olarak tanımlamak kolaydır. Bununla birlikte, etikete güvenmek yerine, düzenli olarak çığır açan formüller sunarak kendimizi tanımlamayı tercih ediyoruz. Ve bunu yapmakla ilgili kanıtlanmış bir geçmişimiz var. Aşağıda, son yıllarda araç bakım pazarına getirdiğimiz dünyada ilkleri ve diğer yenilikleri bulacaksınız.

Araç bakım endüstrisini değiştiren Gyeon yenilikleri.

SiO2 içeren ilk lastik koruyucu

İlk hızlı ve kolay uygulanan seramik

ilk SiO2 içeren, hidrofobik şampuan

SiO2 içeren hidrofobik hızlı cila

Care care sektöründe kullanılan ilk twist fibres teknolojili mikrofiber bez

Care care sektöründe kullanılan ilk twist fibres teknolojili mikrofiber bez

Her tür otomotiv deri döşemesi için SiO2 bazlı kaplama

SiO2 içerikli yüksek parlaklık sağlayan cila

dünyanın en konsantre detaylandırma şampuanı (1: 2000)

dünyadaki ilk mat araç kaplaması

Güvenlik ve

regülasyonları

Güvenlik önce gelir. Sürekli olarak değişen düzenlemelerde, yetki gereksinimlerinin üstünde kalmak için hiçbir masraftan kaçınmıyoruz. Şişelerimiz, ISO8317 standardını karşılayan çocuklara dayanıklı güvenlik kapakları ile kapatılmıştır (Almanya ve Asya’daki ünlü test enstitülerinde test edilmiştir). Tüm ürünler en son düzenlemelere göre paketlenir ve işaretlenir; SDS sayfaları çeşitli dillerde mevcuttur, REACH uyumlu içerik bilgileri web sitemizde sağlanır ve çok dilli SDS etiketleri her üründe bulunabilir. 2020’de, ağımızı her formülasyon güncellemesi veya SDS değişikliği hakkında proaktif olarak bilgilendiren REACH uyumlu bir Distribütör bildirim sistemi uyguladık. Q² kaplama hattımız, İsviçre SGS ve Kore KTR enstitüsü tarafından kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.

paketleme

GYEON markasının ruhu ambalaj tasarımımızda yaşıyor. Her ürün, markaya özgü unsurları içeren benzersiz ambalajlarla birlikte gelir. Bu, kaplamalarımız için modern, donmuş efektli cam şişelerden, Q²M bakım serisi için kristal şekilli, tamamen özel PET şişelere kadar uzanır. Daha reaktif formüllere sahip seçilen ürünler, aynı kristalden ilham alan şekli koruyan özelleştirilmiş beyaz veya siyah HDPE şişelerde paketlenir.

uluslararası
Ekip

GYEON, Güney Kore’de doğmaktadır, ancak biz uluslararası bir ekibiz ve küresel olarak düşünüyoruz. GYEON’da kalite ve yeniliğin milliyeti olmadığına inanıyoruz. Dünyanın her yerinden insanları bir araya getirmekten gurur duyuyoruz.

Bu kültürel karışım kavramsal tartışmaları beraberinde getiriyor ve büyümemizi destekliyor. Araç bakım endüstrisinde kalite için yeni bir ölçüt belirleme hedefiyle aynı hedefe sahip vizyonları ve fikirleri memnuniyetle karşılıyoruz. Ekip üyelerimiz Güney Kore, Singapur, Polonya, Belçika, Fransa, Japonya, Hollanda, Almanya ve Birleşik Krallık'tan geliyor ve hepsi deneyimlerini, organizasyon kültürlerini ve fikirlerini paylaşıyor.

Deneyim
Merkezi

Detaylandırma evde hiç bu kadar iyi hissetmemişti. Almanya'daki ilk Gyeon Deneyim Merkezimiz, başka bir eğitim merkezinden çok daha fazlasıdır. Amacımız, herhangi bir dile ve kültüre tercüme edilebilecek küresel bir konsept yaratmaktı. Stüdyo, salon ve rahatlama alanı, buluşma noktası, konsept mağaza ve son olarak kişisel ve profesyonel gelişim için bir varış noktası olan son teknoloji ürünü bir detay. Birinci sınıf Eğitmenlerimiz, her seviyede detaylandırmanın tüm yönleri hakkında eğitim sunar ve acemi meraklılara ilham verme ve deneyimli profesyonelleri şaşırtma fırsatından zevk alır. Tutkunun profesyonellikle buluştuğu yerde, önemli şeyler olur. Konsept hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz: