WAY GYEON

GYEON markası her zaman benzersiz olmuştur ve işinin her alanında kazanmaya istekli olmuş  ve araç bakım pazarının bir adım önünde olmak için sürekli çalışmaktadır. Tutkumuz ve tecrübemiz bizi bu yolda tutuyor. Asla taviz vermeyiz çünkü DNA’mızda var. Biz buna GYEON FARKI diyoruz.

OUR
SINCE THE VERY BEGINNING OF OUR STORY, OUR MISSION HAS ALWAYS BEEN TO IMPLEMENT NEW SOLUTIONS TO INSPIRE THE CAR CARE MARKET AND DEFINE ITS FUTURE.
MISSION
FABRIKA
We are proud to manufacture our products in our own, modern facility in the heart of South Korea.
We formulate and mix all of our products in house. With extensive raw material and packaging reserves, we are prepared to meet rapidly increasing demand. Using the technical know how and experience of our staff we are also able to offer chemicals to OEM customers, empowering brands to grow and offer their own tailor made formulations.
We develop, formulate and manufacture almost every product in our own laboratory and facility in South Korea, with the help of the best scientists and experts in the detailing business. We support this process with in-depth research, intensive testing and an obsessive desire to improve everything we do. The results of this attitude are exceptional products in terms of the quality, durability and ease of use.

Within the last 10 years, GYEON has expanded its operation to over 90 countries on 6 continents.

NETWORK
With a 700+ Certified Detailer network and over 600 resellers, we are delivering products, services and outstanding technical support worldwide.

Gyeonize
your business

Tüm distribütörlerimiz ve detaycılarımızla uzun vadeli ortaklıklar kuruyor ve geliştiriyor, işlerini genişletmelerine yardımcı oluyoruz. Bunu yalnızca en iyi GYEON ürünlerini ve aksesuarlarını sunarak değil, aynı zamanda müşteri hizmetleri departmanımız, akıllı telefon uygulamamız ve sosyal medya kanallarımız aracılığıyla yüksek kaliteli promosyon malzemeleri ve özel destek sağlayarak başarıyoruz.

bayiler
kıtalar
ülkeler
kaliteli ürünler
WHY GYEON

Exceptional

İstisnai, işte her zaman aklımızın ön saflarında yer alan kelimedir. Olağanüstü bir ambalajla sarılmış ve olağanüstü pazarlama, teknik destek ve dağıtımla desteklenen olağanüstü otomobil bakım ürünleri yaratmaya ve üretmeye çalışıyoruz.

sektör
geliştiricisi

Kendinizi yenilikçi olarak tanımlamak kolaydır. Bununla birlikte, etikete güvenmek yerine, düzenli olarak çığır açan formüller sunarak kendimizi tanımlamayı tercih ediyoruz. Ve bunu yapmakla ilgili kanıtlanmış bir geçmişimiz var. Aşağıda, son yıllarda araç bakım pazarına getirdiğimiz dünyada ilkleri ve diğer yenilikleri bulacaksınız.

PRODUCTS

Araç bakım endüstrisini değiştiren Gyeon yenilikleri.

SiO2 içeren ilk lastik koruyucu

İlk hızlı ve kolay uygulanan seramik

ilk SiO2 içeren, hidrofobik şampuan

SiO2 içeren hidrofobik hızlı cila

Care care sektöründe kullanılan ilk twist fibres teknolojili mikrofiber bez

Care care sektöründe kullanılan ilk twist fibres teknolojili mikrofiber bez

Her tür otomotiv deri döşemesi için SiO2 bazlı kaplama

florin esaslı, reaktif üst kaplama, aşırı hidrofobiklik güçlendirici

SiO2 içerikli yüksek parlaklık sağlayan cila

dünyanın en konsantre detaylandırma şampuanı (1: 2000)

dünyadaki ilk mat araç kaplaması

Güvenlik ve
regülasyonları

Güvenlik önce gelir. Sürekli olarak değişen düzenlemelerde, yetki gereksinimlerinin üstünde kalmak için hiçbir masraftan kaçınmıyoruz. Şişelerimiz, ISO8317 standardını karşılayan çocuklara dayanıklı güvenlik kapakları ile kapatılmıştır (Almanya ve Asya’daki ünlü test enstitülerinde test edilmiştir). Tüm ürünler en son düzenlemelere göre paketlenir ve işaretlenir; SDS sayfaları çeşitli dillerde mevcuttur, REACH uyumlu içerik bilgileri web sitemizde sağlanır ve çok dilli SDS etiketleri her üründe bulunabilir. 2020’de, ağımızı her formülasyon güncellemesi veya SDS değişikliği hakkında proaktif olarak bilgilendiren REACH uyumlu bir Distribütör bildirim sistemi uyguladık. Q² kaplama hattımız, İsviçre SGS ve Kore KTR enstitüsü tarafından kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.

paketleme

GYEON markasının ruhu ambalaj tasarımımızda yaşıyor. Her ürün, markaya özgü unsurları içeren benzersiz ambalajlarla birlikte gelir. Bu, kaplamalarımız için modern, donmuş efektli cam şişelerden, Q²M bakım serisi için kristal şekilli, tamamen özel PET şişelere kadar uzanır. Daha reaktif formüllere sahip seçilen ürünler, aynı kristalden ilham alan şekli koruyan özelleştirilmiş beyaz veya siyah HDPE şişelerde paketlenir.

GYEON, Güney Kore’de doğmaktadır, ancak biz uluslararası bir ekibiz ve küresel olarak düşünüyoruz. GYEON’da kalite ve yeniliğin milliyeti olmadığına inanıyoruz. Dünyanın her yerinden insanları bir araya getirmekten gurur duyuyoruz.

Bu kültürel karışım kavramsal tartışmaları beraberinde getiriyor ve büyümemizi destekliyor. Araç bakım endüstrisinde kalite için yeni bir ölçüt belirleme hedefiyle aynı hedefe sahip vizyonları ve fikirleri memnuniyetle karşılıyoruz. Ekip üyelerimiz Güney Kore, Singapur, Polonya, Belçika, Fransa, Japonya, Hollanda, Almanya ve Birleşik Krallık'tan geliyor ve hepsi deneyimlerini, organizasyon kültürlerini ve fikirlerini paylaşıyor.

Deneyim
Merkezi

Detaylandırma evde hiç bu kadar iyi hissetmemişti. Almanya'daki ilk Gyeon Deneyim Merkezimiz, başka bir eğitim merkezinden çok daha fazlasıdır. Amacımız, herhangi bir dile ve kültüre tercüme edilebilecek küresel bir konsept yaratmaktı. Stüdyo, salon ve rahatlama alanı, buluşma noktası, konsept mağaza ve son olarak kişisel ve profesyonel gelişim için bir varış noktası olan son teknoloji ürünü bir detay. Birinci sınıf Eğitmenlerimiz, her seviyede detaylandırmanın tüm yönleri hakkında eğitim sunar ve acemi meraklılara ilham verme ve deneyimli profesyonelleri şaşırtma fırsatından zevk alır. Tutkunun profesyonellikle buluştuğu yerde, önemli şeyler olur. Konsept hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz: