EN SON TEKNOLOJİMİZ

Silisyum dioksit bazlı koruma (SiO), bugüne kadar geliştirilen en gelişmiş otomobil koruma teknolojisidir. Elektronik endüstrisindeki en zorlu tüketiciler tarafından veya demiryolu haddelemesini vandalizmden korumak için daha önce uygulanmış olan bu formülasyon, Gyeon markasıyla otomotiv işine eşsiz bir şekilde sunuluyor. Kuvars kaplamanın temel dayanımı, boyanın genel sertliğini 9H seviyesine kadar (kalem sertliği ölçeği tarafından belirlenen kaplamanın sertliği) ve ölçülebilen kalınlığını 1 mikrona kadar arttırma kabiliyetidir. Bununla birlikte, en önemli özelliği katmanın yapısal bütünlüğüdür. Üründe bulunan tüm solventlerin buharlaştırılmasından sonra, ilk 24 saat içinde% 90 buharlaştığı ve 14 gün içinde toplam% 100 buharlaşmanın tamamlanabildiği, tabaka katı, çok sert ve dayanıklıdır.

Kuvars kaplamanın kalınlığı nedeniyle, yıkama sırasında veya kostik maddelere yoğun şekilde maruz kalmanın bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek tüm çizilme ve solma; Kuş dışkıları, boyaya ulaşmaz, yüzeyini sağlam bırakır. Ayrıca, pH 2 ila 11 arasında olan kimyasal maddelere karşı tamamen dirençlidir, bu da sık sık yıkanmaya karşı inanılmaz derecede dayanıklı ve dirençli kılar. Kaplamayı temizlemenin tek yolu, profesyonel, yoğun aşındırıcıların uygulanmasıdır.

01

Direnç

Gyeon tarafından oluşturulan tüm koruyucu kaplamalar, yollarda ve atmosferde bulunan diğer zararlı faktörlerin yanı sıra, pH deðeri 2-11 olan kimyasallara karşı da olağanüstü direnç garantisi olan SiO'ya dayanmaktadır.

02

Dayanıklılık

Gyeon, koruyucu kaplamaların dayanıklılığı konusunda standart bir belirleyicidir ve maksimum performans detaylandırma meraklılarına hizmet verirken, profesyoneller Q Dura² DuraFlex, Q² Mohs + ve Q² DuraBead koruması için 5 yıl garantiden yararlanabilirler.

03

Verimlilik

Sadece 30ml kuvars kaplama, bir yıllık araba korumasına eşdeğerdir ve Q²M Iron veya Q²M Cure gibi bakım ürünlerinin çoğu olağanüstü konsantredir ve paranızın karşılığını verir.

04

Basit Kullanım

Doğru sonuç almak için doğru uygulama çok önemlidir; bu nedenle ürünlerimiz teknolojinin gelişmişliğini kullanım kolaylığı ile birleştiriyor. Bunların her biri ayrıca resimli bir kılavuzla donatılmıştır.

05

Etki

Otomatik detaylandırma işleminin gerçekleştirilmesinin ardındaki temel sebeplerden biri de yüzeyin korunmasıdır, bununla birlikte aracın görünüşünü de iyileştirdiği konusunda hiçbir şüphe yoktur. Gyeon, olağanüstü dayanıklılığı, doğal cila performansını çoğunlukla gölgeleyen görsel efektlerle birleştirir.

06

Kendini temizleme yetenekleri

Çok yüksek su ve kirlilik iticiliğine sahip olan SiO2 bazlı ürünlerin kayganlığı ile birlikte en önemli özellikleri nedeniyle, kuvars kaplama ile korunan bir araç önemli ölçüde daha uzun süre temiz kalır ve düzenli bakımı çok daha kolay ve daha az zaman alır.

EŞSİZ FORMÜL VE GARANTİ

Yıllar süren laboratuvar geliştirme ve 6 kıtada gerçekleştirilen gerçek dünya testi, formüllerimizin son derece dayanıklı ve dirençli olduğunu göstermiştir. Bu nedenle, ürünümüze tamamen güveniyoruz ve tüm profesyonel kaplama sistemlerimizle 5 yıl boyunca tam koruma sağlamaktan gurur duyuyoruz: Q² DuraFlex, Q² Mohs + ve QD²DuraBead.

LABORATUVARIMIZ VE ÜRÜN TESTİ SONUÇLARIMIZ

Gyeon Quartz tarafından sağlanan her ürün birleşik bir dizi teste tabi tutulur. Formüllerin geliştirilmesi sadece en iyi hammaddelere ve malzemelere dayanmaktadır. Üretim öncesi numuneler laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 6 kıtaya dayanan güvenilir distribütör ve detaycı ağına gönderilmiştir. Tüm Gyeon kaplamaları KTR ve SGS gibi tanınmış kurumlar tarafından test edilir.

Oem & özel
etiket
bölümü

Hem yenilikçi hem de geliştirici olarak Gyeon Quartz, size çok çeşitli özelleştirilmiş OEM ve Özel Etiket olanakları sunabilir. Özel geliştirilen formüller, son derece gelişmiş seramik kaplamalar ve geniş bir bakım ürünleri yelpazesi hizmetinizdedir. Markanız için en pazarlanabilir çözümü formüle etmeye hazır üretimde tutarlılığı, en yüksek kaliteyi ve AR-GE departmanını garanti ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi için & amp; Sorularınız için lütfen toptan satış departmanımızla iletişime geçiniz.

 

Contact Us

Dünyadaki dağıtım ağımız

Distribütörler
& Uygulayıcılar

Dünya çapındaki dağıtım ve detaylandırma ağımız, otomobil bakım sektöründeki önde gelen toptancıların yanı sıra en gelişmiş teknolojilerde yetkin saygın detaylandırma uzmanlarından oluşmaktadır.