Q2

Üst Seramik kaplamalar product collection

Olağanüstü ayrıntılandırma performansı için mükemmel bir tamamlayıcı gelişmiş kuvars bazlı ürün serisi. Q² Â serisi hem amatörler hem de detaylandırma uzmanları için yüksek teknoloji ürünü kaplamalar sunmaktadır.

Tüm ürünlere bak

Boyanın derinliğini ve yüksek kontrastını garanti eder

Saf kuvars koruması – kalın, sert ve aşırı hidrofobik. Q² Pure, boyanýn görünümünü yeni bir seviyeye getirir ve saf şeker parlaklığı sağlar. Kalýn formülasyonu sadece bir katman gerektirir, bu da uygulama sürecini hızlı ve kullanıcı dostu yapar.

Muhteþem ve dayanýklý boncuklar

Q² DuraFlex, Gyeon Certified Detailers’ýn gereksinimlerini karþýlayacak þekilde tasarlanmýþ geliþmiþ, iki bileþenli ve çift katmanlý bir seramik kaplamadýr. Saf silazan Q² Baz kaplama, þimdiye kadar geliþtirilen en zor otomotiv kaplamadýr. Teknolojik bir atýlýmdýr ve sadece bir katman gerektirir.

Q2 TÜM ÜRÜNLER

Play video

Üstün Teknolojiler

ÖDÜLLÜ
FORMÜLLER

Gyeon formülleri, dünyanın en saygın enstitüleri tarafından laboratuvarda test edilmiştir ve son derece titiz profesyoneller tarafından onaylanmaktadır. Gyeon birden fazla tüketici ödülü almıştır.

Dünyadaki dağıtım ağımız

Distribütörler
& Uygulayıcılar

Dünya çapındaki dağıtım ve detaylandırma ağımız, otomobil bakım sektöründeki önde gelen toptancıların yanı sıra en gelişmiş teknolojilerde yetkin saygın detaylandırma uzmanlarından oluşmaktadır.

Yerel distribütörleri ve detaycıları bulun
Sertifikalı bir satıcı olun

Gerçekler

Daha fazla oku

En yeni ürünlerimiz, katıldığımız etkinlikler hakkında daha fazla bilgi edinin ve dünyaca ünlü distribütör ağımız ve Gyeon Certified Detailers ağımızdaki en son haberleri inceleyin.