Q2M

Bakým product collection

Amatörler ve detay uzmanları için üstün Q²M serisi gelişmiş kuvars bazlı ürünler ve bakım için aksesuarlar.

Tüm ürünlere bak

kuvars bazlı kendi kendini temizleme

Q²M WetCoat, kuvars esaslı kendi kendini temizleyen bir katmana sahip bir aracı kaplamanın muhtemelen dünyanın en kolay yoludur. Aracın yıkanması yeterlidir (isteğe bağlı olarak daha iyi sonuçlar için Q²M Iron veya Q²M Clay kullanarak veya gerekirse), daha sonra Q wet²M WetCoat’u aracın ıslak yüzeyine püskürtün ve basınçlı yıkama makinası ile yıkayın. Bu olaðanüstü kaplama yalnızca olaðanüstü bir hidrofobik etki sağlamakla kalmaz, aynı zamanda aracınıza harika bir görünüm kazandırır.

oto yıkamada pH nötr ve iyi temizleme gücü

Q²M Bathe oldukça verimlidir, çünkü oldukça konsantre bir formüle sahiptir. Kalın jel, suda çözünür, Q²M Kürünü hatırlatan ve aynı zamanda uzun süre kalıcı bir köpük üreten çok hoş bir koku yayar.

Q2M TÜM ÜRÜNLER

Play video

Üstün Teknolojiler

ÖDÜLLÜ
FORMÜLLER

Gyeon formülleri, dünyanın en saygın enstitüleri tarafından laboratuvarda test edilmiştir ve son derece titiz profesyoneller tarafından onaylanmaktadır. Gyeon birden fazla tüketici ödülü almıştır.

Dünyadaki dağıtım ağımız

Distribütörler
& Uygulayıcılar

Dünya çapındaki dağıtım ve detaylandırma ağımız, otomobil bakım sektöründeki önde gelen toptancıların yanı sıra en gelişmiş teknolojilerde yetkin saygın detaylandırma uzmanlarından oluşmaktadır.

Yerel distribütörleri ve detaycıları bulun
Sertifikalı bir satıcı olun

Gerçekler

Daha fazla oku

En yeni ürünlerimiz, katıldığımız etkinlikler hakkında daha fazla bilgi edinin ve dünyaca ünlü distribütör ağımız ve Gyeon Certified Detailers ağımızdaki en son haberleri inceleyin.