Q2R

Yenilikçi deniz bakım ürünleri

Geniş kapsamlı yenilikçi deniz bakım ürünleri. Sofistike seramik formülleriyle deniz taşıtlarınızı kolayca ve etkili bir şekilde temizleyin, bakımını yapın ve koruyun

Tüm ürünlere bak

Kaygan ve kendi kendini temizleyen

Jelkot ve yat boyası için mükemmel koruyucu seramik kaplama. UV ışınlarına ve oksidasyona karşı korur. Kir tutmaz ve lekeleri en aza indirir. Suya çok dayanıklı. 1 katmanlı formül kullanımı kolaydır.

Etkili yat yıkama

Yat, jet ski veya regatta teknenizi güvenli ve etkili bir şekilde yıkayın. Q²R Wash hafif organik kirlenmenin yanı sıra kir ve artıkları temizler ve temizler. Ahşap dahil tüm dış yüzeylerde kullanım mümkündür.

Yüksek UV koruyucu

Q²R FabricCoat, kumaşları sadece kire ve sıvılara karşı değil aynı zamanda zararlı UV ışınlarına karşı da koruyan güçlü bir görünmez kaplama oluşturur.

Q2R TÜM ÜRÜNLER

Üstün Teknolojiler

ÖDÜLLÜ
FORMÜLLER

Gyeon formülleri, dünyanın en saygın enstitüleri tarafından laboratuvarda test edilmiştir ve son derece titiz profesyoneller tarafından onaylanmaktadır. Gyeon birden fazla tüketici ödülü almıştır.

Dünyadaki dağıtım ağımız

Distribütörler
& Uygulayıcılar

Dünya çapındaki dağıtım ve detaylandırma ağımız, otomobil bakım sektöründeki önde gelen toptancıların yanı sıra en gelişmiş teknolojilerde yetkin saygın detaylandırma uzmanlarından oluşmaktadır.

Yerel distribütörleri ve detaycıları bulun
Sertifikalı bir satıcı olun

Gerçekler

Daha fazla oku

En yeni ürünlerimiz, katıldığımız etkinlikler hakkında daha fazla bilgi edinin ve dünyaca ünlü distribütör ağımız ve Gyeon Certified Detailers ağımızdaki en son haberleri inceleyin.